Ben jij ook zo benieuwd naar de grootste kindermodetrends voor aankomende winter?
Ik heb ze hier voor je op een rijtje gezet!
We ♥ Denim
Spijkergoed is weer helemaal hot! Niet alleen voor volwassenen, maar ook de kindermode van aankomende winter staat in het teken van veel leuke denim items!
De stoffen bestaan vooral uit veel zachte materialen en zo is het ook voor de kleintjes comfortabel om te dragen.
Noppies tuniek Noppies tuniek/jurkje Gsus sweattuniek
Mexx Jeans overhemd Name-it Sweatvestje Vingino overhemd
Jeans : Name It T-shirt : Tumble ’n dry
Printjes we love !
De vele printjes zijn je vast niet ontgaan!
Je ziet deze all-over-print trend aankomende winter nog vaker voorbij komen, van hippe panter en tijgerprint tot de levensechte dierenprints met aapjes, poesjes, vogeltjes, zebra’s, paarden, olifantjes en andere dierenprintjes. Daarnaast is er voor komende winter ook een nieuwkomer op het gebied van printjes: de verenprint en ook de vernieuwde bloemprints zijn te leuk en te zien bij zowel jongens als meiden!
Jeans: Name-it Sweater- Tumble ’n Dry
Pepe Jeans ‘bohemain’ boots GIRL Popupshop sweater UNISEX
Vingino sweater WILD sweater BOY
It’s so Fluffy !
Nu de dagen weer kouder beginnen te worden is het naast dat ze lekker warm en schattig zijn ook een erg leuke trend. De wollige, fluffy of fake fur items van bodywarmers, truien tot jassen die super aaibaar zijn! De trend is in vele modecollecties terug te zien, zo ook bij de kindercollecties!
Jubel ‘fake fur’ gilet Jubel ‘fluffy’ rokje
Metallic glitters en pailletten
En als laatste ik houd van deze trend! Alles mag lekker glitteren, shinen en niets is te gek!
Je ziet veel glittertjes voorbij komen of tops met een metallic look. Je zou denken dat dit een trend is die je alleen voor de meiden kunt scoren, maar ook voor de jongens zijn er weer erg gave items.
Name it Shirtje Replay ‘knitted’ dress
Molo Boots
Vind je het leuk om nog meer nieuwste trends of collecties te zien, dan is het zeker de moeite waard om hier een kijkje te nemen!
Wat vinden jullie van deze vier grootste modetrends voor aankomende winter?
Liefs Lin ♥
De vier grootste modetrends voor aankomende winter
Ja de fluffy hesjes enz vind ik erg leuk!
Leuk he ik heb toevallig net voor mezelf ook zo’n fluffy stof jasje gekocht 😉
Leuk om ze zo op een rijtje te zien! Spijkergoed blijft altijd in, en dat vind ik erg handig. Daarmee zit je altijd goed.
Ja klopt ! Dat blijft gewoon altijd mooi en goed kunnen!
I Love de Denim trend!
Fluffy ben ik wat minder enthousiast over haha. Ben niet zo van de bontjes…
Ik vind dat Name It shirtje echt heel leuk!
Waarom doe je dit? Ik moet nu kopen, en nog meer kopen en nog veeeeeel meer. Zoveel leuke merken!
Haha sorry Channah haha echt te leuk allemaal he!
Denim en fluffy vind ik de leukste, maar dan met mate haha
Ja inderdaad Charlotte ik zou de kasten er ook niet vol mee gooien, maar om hiermee te combineren af en toe is wel weer erg leuk!
Dat denim jurkje van Noppies vind ik zo leuk. En fake bontmanteltjes doen het bij mijn meiden ook altijd erg goed.
Doe mij maar de hele collectie van Popupshop 😉
Oh!!! Ik hou ervan, alle 4!