Win een BABY born wastafel met interactieve functies!

Weer heb ik een ontzettend leuke winactie voor jullie!

Namelijk een mooie wastafel voor baby born met interactieve functies. Deze wastafel heeft een waterkraan waarmee je echt water kan pompen! Ook zitten er lichtjes in de spiegel bevestigd. Je hoort het BABY born liedje en als je de beker oppakt hoor je gegorgel- en tandpoetsgeluidjes.
Deze BABY born wastafel is inclusief een handdoekje, geïntegreerde handdoekhouder, beker, tandenborstel en een badstop in de vorm van een eendje, echt ontzettend leuk en omdat er echt water uitkomt maakt het natuurlijk helemaal leuk. Ik kreeg er zelf eentje opgestuurd om te testen en dat heb ik ondanks dat het meisjes speelgoed is over gelaten aan Jay en Luca. Ze vinden het echt heel leuk, dus mijn heertjes spelen er nu lekker mee 😉

pop

De Babyborn wastafel kost 34,95 en is o.a. verkrijgbaar bij bol.com

Maar nu mocht ik er dus eentje weg gaan geven! Wat moet je hiervoor doen?

1: Like de pagina op facebook van Mommysworld
2: Vertel hieronder voor wie je deze wilt winnen!

Good luck!

liefs
Win een BABY born wastafel met interactieve functies!

Deze Winactie is gesloten! De winnaar is Cassandra en zij heeft een persoonlijk bericht ontvangen.!

mommysworld

48 reacties

  1. Oho wat een leuk ding! Ik zou er haast zelf mee willen spelen,terug naar mijn eigen jeugd haha. Ik zou deze willen winnen voor mijn zusje,dit past helemaal bij haar baby born toilet potje en badje! Duimen dus 🙂

  2. Ik doe graag mee voor mijn dochtertje. Ze heeft een babyborn en speelt daar elke dag mee. Ze is echt een poppenmoedertje

  3. Heeeel graag voor ons dochtertje Luna. We hebben nu plek in de badkamer voor dit prachtige wastafeltje. Kan ze bij haar eigen waskraan haar tandjes poetsen want nu moeten wij haar elke keer optillen en dat vind ze helemaal niets. Voor een krukje is ze ook nog iets te klein..

  4. Wauw deze is echt super leuk! Mijn dochtertje is echt baby born fan maar deze hebben we nog niet. Hier zou ze echt heel erg blij mee zijn! Ik doe dus mee voor Hailey!

  5. Oh wat super leuk! Ik begrijp helemaal dat jouw mannen hiermee spelen.
    Ik doe graag mee voor mijn oppaskindjes, een tweeling die in januari jarig zijn. Dit zou een geweldig verjaardagscadeau voor ze zijn.

  6. Wauw super gaaf! Ik wil graag winnen voor ons lieve meisje! En ook erg leuk voor de opvang aan huis! Dus doe graag mee aan deze toffe actie!

  7. Ohh wat leuk. Ik ben de trotse oma van een kleindochter en dat is een echte poppenmoeder. Ik zou hem graag voor haar winnen….

  8. Voor mijn dochtertje liv en haar grote lieve zus isa💗 Omdat liv dit weekend wederom met een longonsteking in het ziekenhuis heeft gelegen en zo sterk is dat ze thuis mag uitzieken. Bovendien wordt liv dinsdag 1 jaar en zou het een geweldig verjaardagscadeau zijn!

  9. Oh wauw!!
    Dit is toch geweldig! Back to my childhood!! Mijn dames zijn echte poppenmama’s en zouden dit natuurlijk helemaal geweldig vinden voor al hun baby’s!

  10. WAUWIE!! Dit is echt superleuk Mommysworld !!! <3 <3 <3 Wat een ontzettend leuke en te gekke prijs gaan jullie weggeven en hoe GAAF is het om jullie via deze weg te mogen leren kennen!! Whaaa mijn dochtertje speelt dag in, dag uit met haar baby born … echt heel schattig <3 Een echte poppen mamma 😀 Maar deze wastafel speciaal voor haar baby born gaat ze echt HE-LE-MAAL TE GEK vinden *zucht* ohhhhh gegarandeerd urenlang speelplezier… dit is toch DE droom van elk meisje… WAUW! Hopelijk mag ik haar onwijs verrassen… ze dat blije koppie voor geen goud willen missen LD SPANNEND!ben echt helemaal ENTHOUSIAST 😍😍😍😍😍 MAAK ME GEK!! Ik ben fan hoor 😉 Heb alle stapjes gevolgd..
    FINGERS CROSSED! Liefs nathalie :* 🍀  

  11. Wat super leuk! Ik doe heel graag mee voor mijn dochtertje luna! Ze vind het zo leuk om met haar Baby born te spelen, ze is een echte poppen moeder 😃en hoe klein ze zelf is hoe groot ze dan weer lijkt als je haar ziet moederen over haar popje zo leuk om te zien! Deze Baby born wastafel zou heel welkom zijn!!

  12. Deze wil ik heel graag winnen voor mijn tweelingdochters Sterre en Nikki. Gek op Baby Born en met deze wastafel kunnen ze samen heerlijk spelen!

  13. Voor mijn dochtertje , ze heeft een toiletje van baby born gekregen en deze wastafel zou er perfect bijpassen ! 🙂

  14. Ik heb vier kleindochters in de leeftijd van 1 t/m 5 en die spelen vaak bij mij.
    Ze spelen vaak vadertje en moedertje en daarvoor hebben ze een keukentje nodig.
    Want liefde gaat door de maag, ook bij deze vader en moeder.
    Dus voor hen ga ik meedoen en een kansje wagen.

  15. Sorry, ik dacht een keukentje, maar het is een wastafeltje.
    Ook heel leuk om met het spelen te gebruiken.
    Waag daar ook een kansje voor.
    Nogmaals sorry, dat ik niet goed gekeken en gelezen heb.

  16. Mijn nichtje is bijna jarig en zou hier heel blij van worden.
    Ik maak dus graag voor haar een kansje.
    Geen facebook maar volg wel op Bloglovin en gesaved.

  17. Wow fantastische actie met een fantastische prijs. Hier zullen mijn beide poppenmoedertjes heel blij mee zijn. Onze jongste krijgt van de kerstman nog haar eigen Baby Born en zo hebben zij en haar zus er ieder 1. Deze wastafel zal een uitkomst zijn, wat zullen ze samen veel plezier hebben.

  18. Ik zou deze heel graag voor mijn dochter die volgende maand 5 wordt ze is dol op babyborn en dit zou een leuke verrassing voor haar zijn!!

  19. Ik wil heel graag winnen voor ons vierjarig dochter / poppenmoedertje elise. Ze heeft veel poppen en verzorgt ze ook echt als een mama: zo lief!

  20. Hoi Lin,
    per toeval dat ik deze actie EN dus je facebookpagina tegen kwam.
    Wat een leuke facebookpagina, over het leven als moeder zijnde.
    Ik herken het meteen! 🙂
    Ik ben moeder van een zoontje van bijna 5 en een dochtertje van net 2.
    Ondanks dat mijn dochtertje nog zo klein (letterlijk en figuurlijk) en jong is, is het echt een “meisje meisje”.
    Ze heeft van Sinterklaas een simpele buggy’tje gekregen en een 2e handse poppetje, maar ze sjouwt er echt de hele dag mee rond!
    Zo mooi om te zien 🙂
    Zelfs mijn zoontje die echt alleen van auto’s houdt (wij hadden alleen maar jongensspeelgoed) speelt met de buggy en de pop! Nooit van hem verwacht.
    Ik heb net ook het filmpje (via bol.com) bekeken, het ziet er sprakeloos uit!
    Een echt werkend kraantje, geluidjes, voor elke pop te gebruiken (ideaal) en ook zo fijn; klein en compact. Dus zelfs handig mee te nemen als we bij iemand op visite gaan die geen kinderen heeft…
    Echt een prachtig speelgoed, voor meisjes EN jongens! (maar dat hadden zelfs jou jongens al uitgebreid laten zien)
    Dus beste Lin, wij wagen als “nieuwkomers” graag een kansje!

  21. Wat een super leuke actie zeg ! Ben mama van 2 boys maar we hebben een heel lief nichtje welke in januari 4 jr word en ik weet zeker dat dit een GEWELDIG verjaardagscadeau zal zijn voor haar 😀 Dus daarom doe ik heel graag mee !! Hoop haar hiermee te mogen verblijven 🙂 Fijne dagen, liefs Liset

  22. Oh wat leuk! Echt wat voor mijn jongste dit, altijd in de weer met haar Babyborn. Samen met haar twee buurmeisjes (en hun Babyborn poppen) wordt er heel wat afgemoederd bij ons thuis. Dit zullen de 3 poppenmoedertjes dan ook helemaal geweldig vinden!

  23. Ik doe graag mee voor mijn dochtertje. Ze is er nu nog te klein voor, maar ik zie haar er al helemaal mee spelen! Weet nog goed hoe blij ik me voelde toen ik m’n baby born kreeg, alleen toen waren er nog niet zulke accessoires bij.. Dit is toch geweldig!

  24. Ow leuk. Ik doe nog graag mee voor mijn dochtertje van bijna 3. Ze is een echte poppenkast en haar babyborn gaat overal mee naar toe!

  25. Zou graag willen winnen voor mijn driejarig dochtertje die helemaal gek is op poppen en de verzorging ervan. Dit zou het ultieme cadeau zijn.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *