what’s in my bag!?

 


image

Al eens eerder heb ik een artikel gedeeld met wat er allemaal in mijn luiertas zat en omdat die erg goed gelezen werd leek het me nu eens leuk om een artikel te delen met wat er in mijn handtas zit aangezien ik voor Jayson en Luca inmiddels geen luiertas meer gebruik!

ik weet niet waarom, maar ik vind het altijd leuk om bij anderen te zien hoe ze bijvoorbeeld hun huis hebben ingericht, wat er in de koelkast ligt bij anderen πŸ™ŠΒ (die blog komt binnenkort) en dus ook vind ik het wel altijd leuk om artikelen te delen met items uit de kledingkasten van de kindjes of van mezelf, maar vandaag dus een kijkje in mijn handtas πŸ˜‰ wat heb ik allemaal bij me ?

Ahh het is eerst wel ontzettend leuk om te vertellen dat ik deze tas laatst voor 1 ja echt 1 euro heb gescoord bij een kringloop !! Ik was helemaal happy want ik zocht al een tijdje zoiets en toen de vrouw van de kringloop een prijsje maakte van alle gescoorde spulletjes bij elkaar zag ik later pas dat ze maar 1 euro hadden gerekend voor de tas, echt super chil!

Maar ik stalde dus mijn tas even uit en ik geef toe, ik moest eerst wat bonnetjes en afval van koekpapier en lege pakjes drinken weggooien.

image

Maar dit is wat ik dus allemaal in mijn tas heb zitten:

  • rijbewijs
  • paspoort
  • sigaretten
  • zonnebril
  • selfiestick voor als het idee ineens in me opkomt om foto’s te schieten.
  • Een aansteker
  • toevallig nu weer een stuiterbal maar dat had ook een auto of boekje van de kindjes kunnen zijn, ze gooien er vaak zelf iets in om mee te nemen πŸ˜‰
  • een iphonelader
  • smint
  • tampons
  • een armband waarschijnlijk omdat ik er last van had toen ik hem omhad en in mijn tas gegooid heb en te lui ben om het daarna boven op het daar bedoelde sieradenplekje te leggen.
  • Een elastiekje echt belangrijk als ik opeens een knot wil maken.
  • Nagellak tja, nagelstylistes hebben gewoon altijd nagellak mee.
  • Mascara de enige make-up waar ik niet zonder kan en dus altijd wel bij me heb.
  • Portemonnee
  • en als laatste gooi ik er altijd een pak luierdoekjes en een luier in voor Luuc.

 

Best veel eigenlijk he?! Dat merk ik ook wel trouwens, ik zit regelmatig midden in de stad op de grond te graven in mijn tas om net even dat ene elastiekje te vinden, vrouw zijn valt niet mee πŸ˜‰

Wat mag er in jouw handtas echt niet ontbreken? Laat je hieronder een reactie achter?

 

 

mommysworld

9 reacties

  1. Leuk om te zien haha πŸ˜ƒ moet zeggen dat ik bij vrouwen vaak onzin dingen in de tas vind zitten πŸ˜‚ maar vind dat bij jou echt niet. Wat er in mijn handtas zit? Niks πŸ™ˆ ik heb namelijk geen handtas. Hou daar niet van, ben daar het type niet voor. Mn rijbewijs, IDkaart, pinpas en telefoon altijd los in mn jaszak. Ga ik weg en moΓ©t ik een tas mee, dan inderdaad de handige basis dingen zoals oplader, luier en doekjes etc. πŸ˜†

    • Nee valt mee he, geen hele make-up inhoud, maar dingen die ik echt nodig heb! Ik snap het wel ik hou eigenlijk ook niet zo van met een tas rondlopen dus hang hem ook altijd aan de buggy πŸ˜‰

  2. Sinds ik moeder ben moet ik altijd wel zakdoekjes of snoetenpoetsers bij me hebben haha. Ze krijgen altijd net een snotneus als je niks bij je hebt… πŸ˜‰

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *